Môj príbeh….

Už ako malý chlapec som stále niečo majstroval s drevom. Stále som niečo stružlikal a vyrezával. Takmer všetok svoj voľný čas som trávil v dielničke u starých rodičov. Ako šiel čas, drevo mi postupne prirástlo k srdcu a preto, keď prišiel čas rozhodovania sa čo v budúcnosti chcem robiť, odpoveď bola jasná. Vyštudoval som teda stolárstvo a výrobu nábytku. Po štúdiu som naberal prax v jednej renomovanej Popradskej stolárskej dielni. Po určitom čase som sa rozhodol že sa pôjdem pozrieť, ako  to robia inde vo svete. Tak som odišiel do Anglicka, kde som sa zamestnal v dielni na reštaurovanie nábytku. Bola to pre mňa veľká škola života, pretože som tu prichádzal do styku s kusmi nábytku rôznych štýlov z rozličných dôb, opravy ktorých vyžadujú často netradične alebo staré postupy a technológie mimoriadne náročné  hlavne na presnosť a precíznosť. Zručnosti, ktoré som tu nadobudol som následne v plnej miere zužitkoval v mojom druhom zamestnaní v Anglicku. Pracoval som pre firmu, ktorá sa zaoberá výrobou drevených  interiérov na luxusné jachty zn. Sunseeker. Tieto lode dnes brázdia vody po celom svete. Po 7 rokoch som sa však musel vrátiť na Slovensko, preto som sa rozhodol otvoriť si vlastnú stolársku dielňu v ktorej vyrábam nábytok na mieru pre zákazníkov po celom Slovensku ale i v zahraničí.

Drevo bolo po kameni druhým prírodným materiálom, ktorý človek začal používať. Odhalil v ňom materiál s v podstate nekonečnou škálou využitia. Postupne sa ho naučil využívať a spracovávať do čoraz zložitejších výrobkov a konštrukcií.

Ja som si drevo zamiloval hlavne preto, že je tvárne a už na dotyk cítite teplo a energiu, ktorú strom prijal počas svojho života zo slnka a celej prírody. Každý jeden strom má svoj vlastný život, má svoj príbeh, ktorý sa natrvalo zapísal do jeho dreva. Rád objavujem tieto tajomstvá a snažím sa ich preniesť do všetkého čo robím. Každý jeden kus dreva je pre mňa čistý list papiera a je len na mne, čo na neho napíšem. Aký odkaz na ňom nechám pre svet. Rovnako je to aj s prácou pre vás ako môjho klienta-partnera. Každý jeden výrobok je preto originál so svojou vlastnou pečaťou, odkazom, ku ktorému pridávam ešte kus môjho srdca a umu.